Pomóż teraz

Zbiórka telefonów

Strona startowa » Jak możesz pomóc? » Zbiórka telefonów

Oddaj stary telefon Świętemu Mikołajowi!


Prowadzimy zbiórkę starych, nieużywanych telefonów komórkowych. Oddajemy je firmie recyklingowej, która w zamian przekazuje nam pieniądze na naszą działalność.

 


Możesz zadbać o środowisko naturalne

a równocześnie pomóc innym!

Co masz zrobić?

 

1. Pozbieraj stare telefony w domu od rodziny oraz od znajomych. Następnie wyślij je na adres biura Fundacji (ul. Koszykowa 24, lok.7, 00-553 Warszawa).

 

Stała zbiórka jest prowadzona w biurze Fundacji. Telefony można dostarczać osobiście do biura w godzinach 9:00-17:00.

 

 

2. Możesz też zorganizować zbiórkę telefonów w Twojej firmie, szkole i namówić do jej przeprowadzenia swoich znajomych!


Jeśli chcecie przeprowadzić akcję to otrzymacie od nas wskazówki i podpowiedź jak to zrobić. Możemy też dostarczyć pudełka, ulotki i plakaty. Waszym zadaniem będzie jedynie rozpowszechnienie informacji o akcji w swoim środowisku (e-mail, informacja na portalu społecznościowym, rozwieszenie plakatów w okolicy i miejscu zbiórki) oraz kontakt z nami.

 

 

3. Lekcja o przyrodzie połączona z akcją zbierania starych telefonów!


Zachęcamy również do zorganizowania zbiórki starych telefonów w szkole. Zachęcamy szkoły i przedszkola do wzięcia udziału w naszej akcji. Łatwo połączyć zbiórkę odpadów (starych telefonów czy laptopów) z lekcją uwrażliwiającą dotyczącą ochrony środowiska. Od nas otrzymacie podpowiedź i wskazówki jak przeprowadzić akcję. Jeśli planowana jest duża akcja możemy dostarczyć oznaczone pudełka i plakaty. Waszym zadaniem będzie rozpowszechnienie informacji o akcji.

 

Osoba do kontaktu ws szczegółów:

Izabela Stawicka, izabela.stawicka@mikolaj.org.pl, tel. +48 607 713 321

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja