Pomóż teraz

Święta bez Granic 2017. Zapraszamy na trzecią licytację

Piątek, 15 Grudzień 2017 10:44:57
Aktualności » Święta bez Granic 2017. Zapraszamy na trzecią licytację

Zapraszmy do Trójki od godziny 16:00 na audycję Kuby Strzyczkowskiego! Do zdobycia będą: pamiątki od zespołu Republika, zdjęcie Dalajlamy, akredytacje od skoczków narciarskich, kolacja z Piotrem Adamczykiem oraz "zestaw napadowy" od Marka Wałkuskiego!

 

 

WINYL Z NIEPUBLIKOWANĄ WERSJĄ UTWORU „BIAŁA FLAGA” ZESPOŁU REPUBLIKA ORAZ OPRAWIONY BANKNOT Z AUTOGRAFEM GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO 

Unikatowy zestaw związany z zespołem Republika i jego legendarnym liderem – Grzegorzem Ciechowskim. W skład kompletu wchodzą:

- winyl wytłoczony tylko w jednym egzemplarzu, zawierający nigdy wcześniej niepublikowaną wersję „Białej flagi”!!! Druga piosenka na płycie to „Mamona”. Oba utwory zostały zarejestrowane w Trójce podczas koncertu z okazji 1000. wydania Listy Przebojów PR3.

Płyta winylowa została wytłoczona dzięki uprzejmości firmy Repliq Media Sp. z o.o.

- efektownie oprawiony banknot z autografem Grzegorza Ciechowskiego. Banknot to fałszywa studolarówka, ale najcenniejszy jest tu podpis lidera Republiki. Wraz z innymi „fałszywkami” wzięła udział w teledysku do piosenki „Mamona”.

- album ze zdjęciami Grzegorza Ciechowskiego i zespołu, autorstwa Andrzeja Świetlika i z jego autografem.

- kopia rękopisu tekstu utworu „Republika Marzeń” autorstwa Grzegorza Ciechowskiego.

 

 

 

SPECJALNY ZESTAW OD ZŁOTEJ DRUŻYNY SKOCZKÓW NARCIARSKICH

Sezon 2016/2017 w skokach narciarskich należał do polskiej drużyny. Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła i Dawid Kubacki zdobyli złote medale Mistrzostw Świata, które rozgrywane były na początku marca tego roku w Lahti w Finlandii. To pierwszy taki sukces naszej drużyny skoczków w historii! Oprócz tego, Stoch i spółka zdobyli – także po raz pierwszy – Puchar Narodów, czyli wygrali klasyfikację drużynową Pucharu Świata, nie schodząc ani razu z podium podczas zawodów drużynowych tego cyklu.

Na licytacji w Trójce zestaw akredytacji zawodniczych wraz z autografami poszczególnych skoczków z zawodów inauguracyjnych Pucharu Świata w sezonie 2017/2018 (zawody odbyły się w Wiśle Malince w październiku tego roku).

 

Jesienią 2013 roku w Warszawie odbył się XIII Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło duchowego przywódcy Tybetańczyków – Tenzina Gjaco, czyli XIV Dalajlamy. Jeden z najbardziej znanych polskich fotografów Jacek Poremba miał okazję sportretować Dalajlamę. Fotografia trafiła na wystawę „Nobliści” autorstwa Poremby w Galerii Kordegarda, a teraz odbitka przygotowana specjalnie z myślą o Trójkowej licytacji trafi do Słuchacza albo Słuchaczki, którzy już w najbliższy piątek zaoferują największą kwotę. Trzy lata temu podczas otwarcia wystawy autor tak opisywał okoliczności jej powstawania (wypowiedź dla Polskiej Agencji Prasowej):

"To, co robię od paru lat - fotografowanie ludzi na czarnym tle - pasuje do takich osobistości. Dzięki czarnemu tłu, skupiamy się na emocjach, na energii, która w tych twarzach jest". Ci, którzy widzieli zdjęcie, przyznają, że tę energię da się wręcz odczuć.

 

 

KOLACJA Z PIOTREM ADAMCZYKIEM

Piotr Adamczyk to aktor o wielkim potencjale zarówno komediowym, jak i dramatycznym. Był już Karolem Wojtyłą (i Janem Pawłem II), Fryderykiem Chopinem, Hermannem Brunnerem – to w rolach filmowych, a ostatnio także - na antenie Trójki - Witoldem Gombrowiczem. Na licytacji w Trójce możliwość wylicytowania – zakładamy, że bardzo udanego – wieczoru z kolacją w towarzystwie aktora. Termin do ustalenia.  

 

 

ZESTAW „NAPADOWY”, CZYLI WIEZIĘNNE PASIAKI ORAZ KSIĄŻKA „TO JEST NAPAD!” Z AUTOGRAFAMI MARKA WAŁKUSKIEGO I KUBY STRZYCZKOWSKIEGO

Duet Strzyczkowski-Wałkuski jest dobrze znany słuchaczom popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki”. Co tydzień w piątek przed g. 17 dziennikarze rozmawiają o bieżących wydarzeniach w Stanach Zjednoczonych, nie szczędząc słuchaczom błyskotliwych dowcipów, a sobie nawzajem - inteligentnych złośliwości. Tematem, który zawsze pojawia się podczas łączenia Warszawa-Waszyngton są napady na bank. Od słowa do słowa, powstała książka, trzecia już związana z pobytem Marka Wałkuskiego w USA, tym razem w całości poświęcona tej tematyce (wiele mówiący tytuł „To jest napad! czyli nieznany kawałek Ameryki”).

 

Będziemy mieli dla Państwa także małą niespodziankę od Świętego Mikołaja…

 

 

 

Pomagaj z nami:
- wyślij SMS o treści POMOC na numer 7545 (koszt 5 zł plus VAT), wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu
- przekaż darowiznę na numer konta: Fundacja Świętego Mikołaja, Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem „Aleppo”
- wpłać darowiznę on-line

 

Dziękujemy operatorom sieci: Orange, PLAY, T-mobile, Heyah i Plus GSM za charytatywne wsparcie i przekazanie całkowitego dochodu na rzecz tej akcji.

 

 

 

 

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja