Pomóż teraz

Święta bez Granic 2017 - ostatnia licytacja

Piątek, 22 Grudzień 2017 07:46:06
Aktualności » Święta bez Granic 2017 - ostatnia licytacja

Zapraszamy na czwartą licytację! Do zdobycia będą m.in.: podwójnie platynowa płyta z autografem Stinga, koszulka reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego, narty Muńka Staszczyka, rękopis tekstu "Czarna dziura" od Jaromira Nohavicy i… żaglówka Delphia Trójeczka!

 

Oto przedmioty, które będzie można zdobyć podczas czwartej licytacji (22 grudnia 2017, godz. 16-19). Aukcję – tradycyjnie już – poprowadzi Kuba Strzyczkowski:


 

PODWÓJNIE PLATYNOWA PŁYTA Z AUTOGRAFEM STINGA

28 marca tego roku znakomity brytyjski muzyk wystąpił w Trójce. Było to wyjątkowe wydarzenie co najmniej z trzech powodów. Po pierwsze, Sting nigdy wcześniej przy Myśliwieckiej nie zagrał. Po drugie, koncert uświetnił obchody 55. urodzin Programu 3. I po trzecie – nie było lepszej okazji, aby wręczyć artyście platynową płytę za sprzedaż w Polsce jego ostatniej solowej płyty zatytułowanej "57th & 9th". Trójka, patron tego wydawnictwa, otrzymała swój egzemplarz, na którym Sting złożył autograf. Teraz tę pięknie oprawioną podwójną (!) "platynę" mogą Państwo mieć na własność. Aha, jest jeszcze czwarty czynnik, który uczynił koncert Stinga wyjątkowym - to fakt, że odbył się tuż po południu. Sam artysta wyjaśnił, że raczej nie zdarza mu się śpiewać o tak wczesnej porze.

 

 

KOSZULKA REPREZENTACJI POLSKI Z AUTOGRAFEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO ORAZ PIŁKA Z ĆWIERĆFINAŁU EURO 2016

Dwa ostatnie lata w polskiej piłce nożnej upłynęły pod znakiem sukcesów reprezentacji. Kilka tygodni temu cieszyliśmy się z awansu kadry do Mistrzostw Świata w Rosji. Liderem drużyny jest jej kapitan – Robert Lewandowski. "RL9" został królem strzelców europejskich eliminacji do mundialu, zdobywając 16 goli (w pokonanym polu m.in. Cristiano Ronaldo). Poza tym Robert Lewandowski wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji najskuteczniejszych graczy w historii polskiej piłki nożnej, wyprzedzając samego Włodzimierza Lubańskiego. Mało tego – w drugiej połowie grudnia "Lewy" powalczy o tytuł najbardziej bramkostrzelnego piłkarza tego roku na świecie!

 

 

4 WINYLE Z URODZINOWYM KONCERTEM T.LOVE W TRÓJCE ORAZ NARTY MUŃKA STASZCZYKA

Wyjątkowego-koncertowego świętowania 55. urodzin Trójki, oprócz wspomnianej wizyty Stinga, było znacznie więcej. Na przykład przy Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpił też zespół T.Love, świętujący przy okazji swój jubileusz – 35-lecia. Największe przeboje, utwory z ostatniej płyty, zespół i lider Muniek Staszczyk w wybornej formie. Koncert tak się podobał, że – na życzenie słuchaczy - doczekał się ponownej emisji. A dzięki ostatniej tegorocznej licytacji będą mogli Państwo wejść w posiadanie zapisu tego koncertu i odtwarzać go tyle razy, ile sobie Państwo tylko zażyczą. Zestaw 4 winyli z koncertem T.Love w Trójce. Płyty zostały wytłoczone dzięki uprzejmości firmy Repliq Media Sp. z o.o. Zestaw zawiera także narty zjazdowe Muńka – narty z pewnością sumiennie użytkowane, co widać, i darzone przez dotychczasowego właściciela dużym sentymentem. Z podpisem: "Dla Słuchaczy Trójki, Muniek, T.Love, 9.IV.2017" (data koncertu w Programie Trzecim). 

 

 

RĘKOPIS TEKSTU "CZARNA DZIURA" OD JAROMIRA NOHAVICY ORAZ PŁYTA Z AUTOGRAFEM

Kto by przypuszczał, że czeski pieśniarz i poeta Jaromir Nohavica prześcignie pod względem popularności gigantów z Led Zeppelin i U2? A jednak! Taki wniosek można wyciągnąć choćby z najnowszych notowań Listy Przebojów Programu 3. Ostatnie zestawienie nr 1872 z 15 grudnia 2017: na pierwszym miejscu – Jaromir Nohavica i "Czarna dziura", na drugim – kwartet z Londynu i jego „Immigrant Song”, a U2 z "Get out of your own way" ledwie na 11. pozycji. Tydzień wcześniej – kolejność taka sama. To są fakty. A jeśli tak, gorąco zapraszamy do licytowania rękopisu tekstu utworu "Czarna dziura" (tłumaczenie na polski: Leszek Berger) oraz najnowszą płytę pt. "Poruba", ze "złotym" autografem Jaromira Nohavicy.

 

ŻAGLÓWKA DELPHIA TRÓJECZKA

Tego jeszcze podczas Trójkowych aukcji nie było! Pod młotek pójdzie najprawdziwsza żaglówka. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że nasz mistrz licytacji - Kuba Strzyczkowski – sam jest czynnym żeglarzem (pamiętają Państwo Jego samotny rejs przez Atlantyk?). Delphia Trójeczka została przygotowana specjalnie na naszą aukcję. Oto kilka podstawowych informacji na jej temat:

Jest to model Delphia 16, czyli jacht szkoleniowy dla dzieci i dorosłych, którego pomysłodawcami są Karol Jabłoński i Adam Liszkiewicz, obaj świetnie znani w środowisku żeglarskim.

 

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja