Pomóż teraz

Konkurs Energetyczne wakacje z Fortum rozstrzygniety!

Wtorek, 4 Czerwiec 2013 13:49:18
Dla mediów » Informacje prasowe » Konkurs Energetyczne wakacje z Fortum rozstrzygniety!

Fundacja Świętego Mikołaja i Fortum Power and Heat Polska – wiodąca spółka energetyczna działająca głównie na południu kraju – wspólnie dofinansują wyjazdy wakacyjne uczniom ze szkół w Bytomiu, Częstochowie i Wrocławiu. Każdy z laureatów konkursu „Energetyczne wakacje z Fortum” otrzyma 1.000 zł na obóz o charakterze edukacyjno-sportowym.


„Jednym z celów przyświecających Fundacji Świętego Mikołaja jest wspieranie młodzieży, która ze względu na trudną sytuację życiową nie ma możliwości rozwijania swoich talentów i pasji. Dzięki konkursowi „Energetyczne wakacje z Fortum” pomagamy zdolnym uczniom także po zakończeniu roku szkolnego. W nagrodę za świetne wyniki w nauce nasi laureaci będą uczestniczyć podczas letnich wyjazdów w zajęciach edukacyjno-sportowych, np. kursach szermierki czy zawodach piłkarskich. Dziękujemy firmie Fortum, która ufundowała wyjazdy dla naszych stypendystów – powiedziała Elżbieta Doroszewska, przedstawicielka Fundacji Świętego Mikołaja.

 

Spółka Fortum Power and Heat Polska już od dłuższego czasu wspiera działania Fundacji Świętego Mikołaja i pomaga młodzieży z niezamożnych rodzin. W semestrze letnim 2012/2013 firma ufundowała 11 stypendiów dla wyróżniających się uczniów z województwa śląskiego i dolnośląskiego w ramach programu „Stypendia św. Mikołaja”


„Energia, z którą kojarzona jest nasza branża, udzieliła się też dzieciom! Cieszymy się, że możemy wspomóc rodziców w organizowaniu środków na aktywny wypoczynek ich uzdolnionych dzieci, które bez wsparcia nie mogłyby wyjechać na wymarzone wakacje. Gratulujemy zwycięzcom konkursu "Energetyczne wakacje z Fortum" i życzymy wspaniałych, energetycznych wrażeń na letnich obozach!" – powiedziała Marzena Karpińska z firmy Fortum

 

Fundacja Świętego Mikołaja zachęca wszystkich do wspierania jej działań regularnymi darowiznami. Jak pomóc? To bardzo proste. Wystarczy złożyć w swoim banku stałe zlecenie przelewu określonej kwoty na rachunek Fundacji Świętego Mikołaja (Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno). Każdy może też jednorazowo wspomóc inicjatywy Fundacji, takie jak Fundusz Edukacyjny czy Stypendia Św. Mikołaja – lista numerów odpowiednich kont bankowych znajduje się na stronie http://www.mikolaj.org.pl/wplac-darowizne-2/.

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja