Pomóż teraz

Fundacja Świętego Mikołaja pomaga zdolnym uczniom wspólnie z Redberry

Poniedziałek, 13 Maj 2013 13:33:42
Dla mediów » Informacje prasowe » Fundacja Świętego Mikołaja pomaga zdolnym uczniom wspólnie z Redberry

Najnowsza akcja przygotowana przez Fundację Świętego Mikołaja we współpracy z Redberry Premium Frozen Yogurt to doskonały przykład połączenia przyjemnego z pożytecznym. Pomiędzy Dniem Matki a Dniem Dziecka popularna sieć serwująca mrożone jogurty zaoferuje specjalne zestawy rodzinne w promocyjnych cenach, a 10% dochodu z ich sprzedaży przekazane zostanie na rzecz programu Stypendia św. Mikołaja prowadzonego przez Fundację Świętego Mikołaja.


Lokale Redberry, oferujące zdrowe i niskotłuszczowe jogurty mrożone, znajdują się w najpopularniejszych miejscach w Warszawie – w Złotych Tarasach, Arkadii, Blue City oraz na Dworcu Centralnym – i we wrocławskim Magnolia Park. W dniach 26 maja – 1 czerwca sieć serwować będzie okolicznościowe zestawy rodzinne, w skład których wejdą: deser Granola-mix, jogurt z dwoma dodatkami i sok pomarańczowy. W ramach akcji 10% dochodu z każdego sprzedanego zestawu rodzinnego we wszystkich punktach Redberry zasili program Stypendia św. Mikołaja, stworzony by wspierać utalentowaną młodzież z niezamożnych rodzin.

 

„Tydzień pomiędzy Dniem Matki a Dniem Dziecka to wspaniały czas do spędzenia przyjemnych chwil z najbliższymi, a także do wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dzięki akcji przygotowanej przez Fundację Świętego Mikołaja i sieć Redberry, możemy zabrać rodzinę na pyszny deser jogurtowy, pomagając równocześnie zdolnym przedstawicielom młodego pokolenia, których sytuacja materialna nie pozwala na rozwój ich talentów i zainteresowań. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z firmą Redberry nowa metoda wsparcia naszego programu stypendialnego będzie wyjątkowo słodka i kusząca– powiedziała Karolina Błaszczyk, przedstawicielka Fundacji Świętego Mikołaja.

 

"Redberry to marka wrażliwa społecznie. Od początku istnienia, angażujemy się w wiele akcji społecznych. Dzielenie jest mocno zakorzenione w naszym systemie wartości. Codziennie dostarczamy chwil przyjemności naszym klientom i dbamy o ich zdrowie naszymi produktami. Cieszymy się, że możemy wesprzeć Fundację Świętego Mikołaja i młodych, utalentowanych ludzi. Chcemy, by świat dzieci był tak kolorowy i zdrowy jak nasze desery!" - powiedział Ron Melchet, prezes zarządu Redberry Polska. 


Fundacja Świętego Mikołaja zachęca również wszystkich do wspierania jej działań regularnymi darowiznami. Jak pomóc? To bardzo proste. Wystarczy złożyć w swoim banku stałe zlecenie przelewu określonej kwoty na rachunek Fundacji Świętego Mikołaja (Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno). Każdy może też jednorazowo wspomóc inicjatywy Fundacji, takie jak Fundusz Edukacyjny czy Stypendia Św. Mikołaja – lista numerów odpowiednich kont bankowych znajduje się na stronie http://www.mikolaj.org.pl/wplac-darowizne-2/.


Program Stypendia św. Mikołaja został stworzony przez Fundację, by budować więź między uczniami i absolwentami szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Celem projektu jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Absolwenci i społeczność lokalna fundują stypendium w wybranej szkole. Stypendystami programu Stypendia św. Mikołaja mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie www.stypendia.mikolaj.org.pl.

 

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ W FORMACIE WORD
POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ W FORMACIE PDF

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja