Pomóż teraz

Fundacja C&A wspiera Akademię Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

Czwartek, 14 Grudzień 2017 09:44:18
Aktualności » Fundacja C&A wspiera Akademię Liderów Fundacji Świętego Mikołaja

W środę 13 grudnia Fundacja Świętego Mikołaja otrzymała czek na dotację w wysokości 5.000 euro od Fundacji C&A. Uroczystość odbyła się w warszawskim sklepie sieci C&A w Centrum Handlowym Blue City.

 W uroczystym wręczeniu czeku uczestniczyli: Krzysztof Galan, Agnieszka Dzierzbicka, Joanna Zawadzka - Ambasador Fundacji C&A , Izabela Adamska z C&A oraz Joanna Paciorek i Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja. Dzięki dotacji w wysokości 5.000 euro Fundacja Świętego Mikołaja mogła zaprosić do stolicy trzydziestu uczestników 3. edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja na spotkanie podsumowujące tegoroczny projekt i szkolenie z realizacji nowych inicjatyw. Fundacja C&A już po raz drugi w historii wspiera działania Fundacji Świętego Mikołaja.

 

 

Fundacja C&A jest prywatną fundacją stowarzyszoną z międzynarodową siecią sklepów odzieżowych C&A. Wraz z partnerami Fundacja działa na rzecz uczciwego i zrównoważonego przemysłu odzieżowego.  Fundacja pomaga również budować silne społeczności we wszystkich krajach, w których działa C&A. W pierwszej połowie roku 2017 roku Fundacja C&A przekazała łącznie ponad  50 000 euro wybranym fundacjom pożytku publicznego w Polsce. Wśród beneficjentów Fundacji C&A poza Fundacją Świętego Mikołaja znalazły się m.in. także: Fundacja Gajusz z Łodzi, Fundacja Się Pomaga z Poznania,  Alma Spei w Krakowie, Centrum Praw Kobiet oraz Feminoteka z Warszawy, Fundacja Pomóż Im w Białymstoku.           

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja