Pomóż teraz

Dzień Dziecka - podaruj stypendium

Środa, 30 Maj 2018 12:45:13
Aktualności » Dzień Dziecka - podaruj stypendium

Drodzy Przyjaciele Fundacji Świętego Mikołaja!


Dla wielu dzieci w Polsce nadal niedoścignionym marzeniem są dodatkowe lekcje języka, wyjazd na obóz wakacyjny czy kupno potrzebnego sprzętu sportowego. Marzymy o tym, by pomóc wszystkim zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin rozwinąć skrzydła, by mogły kształcić się bez żadnych ograniczeń.

 

Nasz Święty Mikołaj pomaga dzieciom poprzez Stypendia św. Mikołaja nie tylko w grudniu, ale także przez cały rok. Z okazji Dnia Dziecka chcemy podarować naszym podopiecznym bezcenny prezent, ale potrzebujemy do tego Państwa pomocy. Tym darem dla nich będzie szansa na lepszą przyszłość. Prosimy o wpłaty na stypendia dla kolejnych zdolnych uczniów. Oni pomnożą przekazane dobro i przekażą je innym. Dziękujemy za Państwa solidarność i otwarte serca.


Wiele dzieci w Polsce nadal marzy o zwykłych rzeczach: piłce do kopania, książce do nauki i wyjeździe na szkolna wycieczkę. 
Razem możemy spełnić ich marzenia! 
Podaruj stypendium na Dzień Dziecka

 

Wejdź na stronę stypendium na Dzień Dziecka i przekaż darowiznę!

 

 

Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta: BZ WBK 56 1090 0004 9149 9999 9999 9999 z dopiskiem: „darowizna na Dzień Dziecka”. Tylko dzięki Państwa hojności będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom. Dziękujemy.

 

STYPENDYŚCI ŚW. MIKOŁAJA ROK SZKOLNY 2017/2018
„Dziękuję za to, że mam możliwość pokazania innym, że warto starać się uczyć, pomagać. Jest to wyróżnienie dla mnie. Jako stypendysta powinienem pokazywać własną postawą, że należy realizować swoje marzenia i pomagać innym na tyle, ile się potrafi. Mam nadzieję, że tak jest.” – napisał Kamil, Stypendysta św. Mikołaja, uczeń piątej klasy szkoły podstawowej z województwa warmińsko-mazurskiego. Kamil i pozostałych 197 uczniów i uczennic z całej Polski, dzięki ludziom wielkiego serca, każdego miesiąca otrzymują wsparcie w postaci stypendiów. Średnie stypendium dla jednego ucznia wynosi 200 złotych miesięcznie i pozwala na opłacenie zajęć dodatkowych, nauki języka, zakupu dodatkowych książek czy sprzętu sportowego. Niektórzy nasi stypendyści odkładają comiesięczne stypendium, by móc opłacić wyjazd wakacyjny lub kupić wymarzony instrument. Dzięki naszym darczyńcom mogliśmy pomóc już tysiącom dzieci z całej Polski. Stypendia otrzymują zdolni uczniowie z niezamożnych rodzin, którzy nie tylko osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, ale także pomagają innym. Dzięki stypendiom mogą rozwijać skrzydła, pielęgnować swoje talenty i uczyć się tego, o czym marzą. Kolejne dzieci czekają na pomoc.

 

4. EDYCJA AKADEMII LIDERÓW FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Przed nami czwarta już edycja wyjątkowego projektu dla uczniów szkół średnich. Przez ostatnie trzy lata w ramach naszej Akademii wykształciliśmy 114 młodych liderów pochodzących z różnych miejscowości z całej Polski, którzy zmienili świat wokół siebie przeprowadzając niezwykłe projekty społeczne. W tym roku szczególnie chcemy zachęcić młodych ludzi do pielęgnowania pamięci o historii lokalnej i włączania swoich sąsiadów w projekty historyczne. Projekt jest ogólnopolski, a zgłoszenia od uczniów przyjmujemy do 3 czerwca: www.mikolaj.org.pl/akademia

 

 

Prosimy o darowizny. Fundacja Świętego Mikołaja, numer konta: BZ WBK 56 1090 0004 9149 9999 9999 9999 z dopiskiem: „darowizna na Dzień Dziecka”. Tylko dzięki Państwa otwartym sercom będziemy mogli pomóc kolejnym dzieciom. Dziękujemy za każdą wpłatę.

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja