Pomóż teraz

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli

Wtorek, 2 Styczeń 2018 10:48:46
Aktualności » Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli

Dzieci z Aleppo potrzebują naszej pomocy. Bardzo chcą wrócić do szkoły. Wiesz, co możesz dla nich zrobić?

 

 

Wieloletnia wojna w Syrii, codzienne doniesienia prasowe o śmierci kolejnych niewinnych ofiar, w tym tysięcy dzieci. Obrazy syryjskich rodzin uciekających ze swoich domów. To wszystko sprawiło, że czuliśmy bezsilność – chcieliśmy coś zrobić, ale w gruncie rzeczy niewiele zrobić mogliśmy. Dziś jest inaczej. Aleppo, jedno z najbardziej zniszczonych miast podczas działań wojennych, odbudowuje się i powstaje z ruin. Pragniemy pomóc dzieciom z Aleppo i podarować im coś ważnego.

 

Chcemy pomóc dzieciom z Aleppo wrócić do szkoły. Opłacimy im czesne, kupimy książki, przygotujemy wyprawki, zapewnimy szkole generatory prądu, opłacimy pensje nauczycieli i psychologów. A jeśli uda nam się zebrać odpowiednią kwotę, to także odbudujemy co najmniej jedną szkołę. Dziś naszej pomocy potrzebują dzieci z Aleppo. Pomóżmy dzieciom z Aleppo wrócić do szkoły. Co możesz zrobić?


  1. wyślij SMS o treści "POMOC" na numer 7545 (koszt: 5 zł plus VAT, bo wszyscy wspaniali operatorzy Orange Play Plus T-Mobile PL i heyah zrzekli się swojego dochodu na rzecz naszej akcji) 
  2. wejdź na www.mikolaj.org.pl/Aleppo i wybierz na jaki cel chcesz przekazać swoją darowiznę: wyprawkę, czesne, stypendium czy odbudowę szkoły
  3.   powiedz swoim znajomym, że mogą pomóc odbudować szkołę w Aleppo razem z Tobą i zachęć ich do wysłania SMSa lub przekazania darowizny.

 

DZIĘKUJEMY!

 


Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja