Pomóż teraz

Dla firm

 

Fundacja Świętego Mikołaja posiada rozległe doświadczenie we współpracy z partnerami sektora komercyjnego. 


Od 1998 roku lista podmiotów współpracująych z Fundacją zawiera ponad 1000 instytucji.

Są to zarówno małe firmy, jak i największe korporacje w Polsce. Przez ten czas nauczyliśmy się rozumieć potrzeby i język sektora komercyjnego. Odznaczamy się standardem współpracy korespondującym z korporacyjną kulturą pracy. 

 
Oto lista firm, z którymi współpracujemy lub współpracowaliśmy w przeszłości. (Kliknij)

Zachęcamy do kontaktu. Proponujemy udział w znanych, ogólnopolskich projektach nastawionych na trwałe rezultaty. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, pomysły i wspólne inicjatywy. Nasze działania prowadzimy przejrzyście i w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

Poniżej zaledwie kilka pomysłów na naszą współpracę.

Z każdym Partnerem pracujemy indywidualnie i wypracowujemy najlepsze dla niego i dla nas rozwiązania.

 

  • Partnerstwo. Partnerstwo projektu czy akcji jest elastycznym instrumentem wspierania celów społecznych, na którym Państwa Firmie zależy najbardziej.

 

  • Payroll (program składki pracowniczej). Payroll jest efektywną formą wspierania celów społecznych wybranych przez Państwa Firmę i jej pracowników, a jednocześnie narzędziem integracji zespołu Firmy. Dodatkowo jest to system wymagający niewielkich obciążeń administracyjnych. wpłaty od pracowników sumowane wpływają na konto fundacji zbiorczo. Dla nas jest to forma nie tylko promocji działań wśród pracowników ale również możliwośc budowania długofalowej strategii działania.

 

  • Darowizna.  Darowizna umożliwi Państwa Firmie, w prosty sposób, włączenie się w pomoc naszym podopiecznym. KAŻDA DAROWIZNA DO WYSOKOŚCI 10% DOCHODU MOŻE ZOSTAĆ ODPISANA OD PODATKU! Każdy podatnik może pomniejszyć podstawę opodatkowania o kwotę przekazanej darowizny o ile przekazuje środki  na cel zgodny z art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie czyli na działalność charytatywna, ochrona i promocja zdrowia, w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania.

 

 

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja