Pomóż teraz

Bądź sobą, ładuj dobrem - akcja Plus i Fundacji Świętego Mikołaja

Poniedziałek, 25 Listopad 2013 12:43:06
Dla mediów » Informacje prasowe » Bądź sobą, ładuj dobrem - akcja Plus i Fundacji Świętego Mikołaja

Wszyscy posiadacze telefonu na kartę w sieci Plus mogą przyłączyć się do akcji, w której uczestniczy Fundacja Świętego Mikołaja i wesprzeć utalentowane, ale pochodzące z niezamożnych rodzin dzieci. Wystarczy wybrać fundację i aktywować usługę, aby operator przekazywał 10% wartości każdego doładowania na konto programu Stypendia św. Mikołaja. Kwota nie zostanie potrącona z konta posiadacza telefonu i będzie w całości pokryta przez sieć Plus. Akcja przebiega pod hasłem: „Bądź sobą, ładuj dobrem!” i jest wpierana przez Maćka Rocka.


Już od 19 listopada każdy, kto doładuje telefon na kartę w sieci Plus, może pomóc dzieciom z całej Polski. Organizowana przez operatora sieci komórkowej akcja uwzględnia osiem fundacji. Aby przekazać środki finansowe na konto Fundacji Świętego Mikołaja, należy jednorazowo zadzwonić pod numer *136*12*03# następnie doładować telefon. W każdej chwili można zmienić fundację lub dezaktywować usługę. Co ważne, równowartość 10% każdego doładowania jest pokrywana przez operatora i nie zostaje potrącona z aktualnego salda. Akcja potrwa do 31 grudnia.

 

 „Cieszymy się, że Plus zdecydował się na współpracę z Fundacją Świętego Mikołaja. Wiemy, jak ważna jest pomoc finansowa dla realizacji planów życiowych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Przedstawiciele najmłodszego pokolenia są niekiedy genialnymi matematykami, mają talent pisarski lub malarski, doskonały słuch czy też zamiłowanie do medycyny. Niestety, ich sytuacja finansowa często nie pozwala im na rozwój pasji i umiejętności. Wspólnie chcemy więc umożliwić tym dzieciom lepszy start oraz dać szansę na szlifowanie talentów. Serdecznie zachęcamy wszystkich, aby przyłączyli się do akcji i ładowali jak największą ilością dobra” – mówi Karolina Błaszczyk, koordynator w Fundacji Świętego Mikołaja.

 

Fundacja Świętego Mikołaja zachęca również wszystkich do wspierania jej działań regularnymi darowiznami. Jak pomóc? To bardzo proste. Wystarczy złożyć w swoim banku stałe zlecenie przelewu określonej kwoty na rachunek Fundacji Świętego Mikołaja (Volkswagen Bank Polska S.A. 64 2130 0004 2001 0299 9993 0001, ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno). Każdy może też jednorazowo wspomóc inicjatywy Fundacjilista numerów odpowiednich kont bankowych znajduje się na stronie http://www.mikolaj.org.pl/wplac-darowizne-2/.


Celem programu Stypendia św. Mikołaja jest zbiórka pieniędzy przeznaczanych na wsparcie zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin. Fundacja Świętego Mikołaja pomaga im w realizacji życiowych marzeń. Stypendystami programu mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie www.stypendia.mikolaj.org.pl.

 

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja