Pomóż teraz

198 powodów do radości

Środa, 3 Styczeń 2018 12:35:43
Aktualności » 198 powodów do radości

Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy Fundacji Świętego Mikołaja pragniemy z całego serca podziękować Państwu za miniony rok i żłożyć najserdeczniejsze życzenia pomyślności w 2018 roku!

 

Dzięki hojności tych z Państwa, którzy przekazują darowizny na rzecz zdolnych uczniów z niezamożnych rodzin, każdego miesiąca 198 uczniów z całej Polski otrzymuje Stypendium św. Mikołaja, dzięki któremu może spełniać swoje marzenia. Stypendium to niezwykły prezent dzięki któremu dzieci i młodzież mogą rozwijać się i dostać szansę na lepszą przyszłość! 

 

Dzięki wpłatom z dopiskiem „Aleppo” będziemy mogli pomóc dzieciom z Aleppo w powrocie do szkoły, o której te dzieci marzą i bardzo na to czekają! Zbiórkę na rzecz dzieci z Aleppo prowadzimy do końca stycznia. Wtedy okaże się jaką ostateczną kwotą dysponujemy i jak wiele możemy zrobić. Już dziś obiecuję Państwu, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najwięcej dzieci otrzymało mądrą, długofalową pomoc, która pozwoli im odzyskać stracone przez wojnę dzieciństwo. Serdecznie Państwu dziękujemy za tę pomoc.

 

 

 

W 2017 roku wypuściliśmy w świat także naszych niezwykłych młodych liderów – absolwentów Trzeciej Edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. 30 młodych ludzi z miast, miasteczek i wsi rozrzuconych po całej Polsce, którzy zgłosili się do nas z pomysłem na lokalny projekt, po odbytym szkoleniu w ramach Akademii zrealizowali go angażując starszych i młodszych wolontariuszy ze swoich społeczności lokalnych. Powstały niezwykłe inicjatywy, a 30 młodych liderów uzyskało niezwykłą wiedzę i doświadczenie w tym, jak zmieniać świat wokół siebie i angażować do tego innych. Dziękuję tym z Państwa, którzy przekazali w tym roku darowizny na Akademię Liderów Fundacji Świętego Mikołaja!

 

Przed nami 2018 rok. Marzymy o tym, by spełniać marzenia kolejnych dzieci i młodych ludzi. Wierzymy, że mądre pomaganie ma sens, a dzieci są przyszłością naszego świata. Życzę Państwu powracającego dobra, radości z każdego sukcesu i wspaniałych przyjaciół. Niech Państwa cele i plany na 2018 doczekają się spełnienia!

 

Jesteśmy zaszczyceni tym, że właśnie z nami chcecie Państwo zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy!

Newsletter

Pozostań z nami w kontacie!
Zapisz

Fundacja
Świętego
Mikołaja